حبوبات الیزا
خانه / حبوبات / نخود / نخود الیزا / خرید بهترین نخود فلافلی کرمانشاهی

خرید بهترین نخود فلافلی کرمانشاهی

بهترین نخود برای فلافل در ایران، نخود فلافلی کرمانشاهی و نخود روسی فلافلی است. جهت دریافت اطلاعات کامل در مورد نخود فلافلی، و همچنین خرید نخود فلافلی ایرانی و روسی می توان همین حالا از طریق این سایت اقدام نمود.

یکی از ساندویچ های پرطرفدار در فست فودی ها، ساندویچ فلافل است. این ساندویچ به دلیل طعم فوق العاده و قیمت مناسب در تمام شهرها بسیار طرفدار دارد. ماده اولیه اصلی در تهیه فلافل، نخود است. نخود ریز مناسب این فست فود است. نخود ریز ایرانی و خارجی هر دو در فلافلی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده نخودنخود فلافلی ایرانی

همانطور که می دانید کرمانشاه منبع تولید نخود ایران است. بخش اعظمی از نخود کرمانشاهی را نخود درشت تشکیل می دهد. اما بخشی از نخود کرمانشاه، نخود ریز و یا همان نخود فلافلی هستند که اصولاً سایز، ۴، ۵، ۶ و ۷ نخود را به خود اختصاص خواهد داد. نخود فلافلی کرمانشاهی دارای پارامترهای زیر در میان تمامی نخودهای فلافلی است:

  • بهترین نوع نخود فلافلی
  • دارای طعم عالی و خوشمزه
  • دارای جذب درصد بالای آب

بنابراین در بازار خرید نخود و حبوبات، بهترین نخود فلافلی که در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت، نخود فلافلی کرمانشاهی بوده که اصلاً طعم تلخی ندارد.

خرید نخود فلافلینخود روسی فلافلی

نخود فلافلی خارجی موجود در ایران همان نخود فلافلی روسی است. این نخود دارای دو نوع در بازار ایران است.

نخود فلافلی رسمی روسی: این نخود دارای طعمی همچون نخود ایرانی است. بار تمیز و یکدستی است و قیمت آن کمی از نخود ریز ایرانی کمتر است.

نخود فلافلی فرنگی روسی: این نخود دارای طعمی تیز و برنده و تلخ و ظاهری صاف است. همین طعم منجر به قیمت پایین این نخود شده است. این نخود نیز به دلیل قیمت پایین، بازار خود را در ایران باز کرده است.

نخود روسی فلافلیقیمت روز نخود فلافلی

قیمت خرید نخود فلافلی ایرانی به خصوص بار کرمانشاه از همه بالاتر است. بعد از آن نخود رسمی و فرنگی روس. البته بارهای مختلف نخود فلافلی قیمت های مختلفی را داراست. و قیمت آن نیز در طول زمان تغییر می کند.

یک خریدار و فروشنده زمان خرید نخود فلافلی و یا فروش آن، بر خود لازم می داند که از قیمت روز نخود فلافلی در بازار آگاه شود. ما این امر را برای شما ممکن کرده ایم.

قیمت عمده حبوباتخرید فروش نخود فلافلی

فلافلی ها زمان خرید نخود فلافلی به دنبال نخودی با قیمت پایین و درصد جذب بالای آب می گردند. از آن سو به دنبال نخودی هستند که آشغال کمتری داشته باشد تا سریع تمیز و شسته و آماده چرخ شود.

مراکز فروش نخود فلافلی، کیفیت های مختلفی از نخود فلافلی را عرضه می دارند. به همین دلیل قیمت نخود فلافلی در تمامی مراکز یکسان نیست. و فروشندگان بار خود را بر حسب ایرانی و خارجی بودن و میزان تمیز بودن، قیمت گذاری می کنند.

بنابراین پیشنهاد ما برای خریداران نخو فلافلی این است که یا خرید حضوری انجام دهند و یا قبل از خرید غیرحضوری از کیفیت و نوع بار مطمئن شوند.

بازرگانی حبوبات الیزا فروشنده حضوری و غیرحضوری نخود فلافلی کرمانشاهی و نخود روسی فلافلی در سطح کشور است.

فروش نخود فلافلی

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش نخود در اهواز

فروش عمده نخود خارجی هندی

فروش عمده نخود خارجی (مانند نخود هندی، نخود روسی و غیره)، و همچنین فروش عمده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا