حبوبات الیزا
خانه / حبوبات / نخود / فروش عمده نخود خارجی هندی

فروش عمده نخود خارجی هندی

فروش عمده نخود خارجی (مانند نخود هندی، نخود روسی و غیره)، و همچنین فروش عمده نخود کرمانشاه در بازرگانی حبوبات الیزا انجام می پذیرد. جهت خرید هر نوع نخود خارجی و ایرانی می توان از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش در ارتباط بود. + تفاوت انواع نخود در مطلب زیر بیان شده است.

کنار نخود ایرانی تولید ایران، نخود خارجی نیز در بازار نخود ایران مورد خرید و فروش قرار می گیرد. در میان انواع نخود خارجی نخودهای باکیفیت و ضعیف زیادی وجود دارد. کنار نخود کرمانشاه برخی نخودهای خارجی مانند نخود هندی جزو نخودهای اعلا به شمار می رود. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

خرید تضمینی نخودفروش عمده نخود خارجی و ایرانی

نخود ایرانی که از نظر کیفیت همیشه حرف اول را در ایران و کشورهای خاورمیانه میزند، در کشور در حجم بالایی تولید و روانه بازار می شود. نخود خارجی کشورهای کانادا، روسیه، آرژانتین، هند، اتیوپی و غیره نیز با سطح کیفی و قیمتی مختلف توسط روش ها و مجموعه های مختلفی به صورت عمده در ایران به فروش می رود.

بازرگانی الیزا با اتخاذ دو روش حضوری و اینترنتی (همان مجازی) به فروش عمده نخود در انواع مختلف پرداخته است. از جمله فعالیت های این مجموعه:

  • تولید نخود ایرانی
  • واردات نخود خارجی
  • پخش و توزیع بدون واسطه نخود در سطح کشور

فروش عمده نخودفروش عمده نخود کرمانشاه

کشاورزان زیادی در کرمانشاه به عنوان مهد تولید نخود سالانه حجم بالایی از نخود را کشت می کنند. این نخود در سایزبندی مختلفی برداشت می شود. و سپس توسط ادوات و دستگاه هایی به طور مرتب سایزبندی و تمیز می گردد. فروش عمده نخود کرمانشاهی با عناوین زیر صورت می گیرد:

نخود درشت: نخود سه خان، نخود دوخان، نخود تک خان.

نخود تک خان، به نخودی می گویند که شامل تنها یک سایز باشد. به طور مثال نخود تک خان هشت، به نخودی می گوبند که همه آن سایز هشت است. نخود سه خان به نخودی می گویند که شامل سایزهای هفت، هشت و نه است. نخود دو خان نیز به همین صورت شامیل سایز هشت و نه است.

نخود ریز: نخود فلافل، نخود زیر بوجار.

نخود فلافلی به هر نوع نخودی می گویند که بسیار ریز باشد تا برای استفاده برای فلافل به صرفه باشد. نخود زیر بوجار نیز به نخودی فلافلی بسیار ضعیف گفته می شود که زیاد تمیز نیست.

فروش عمده نخودفروش نخود هندی

نخود هندی، از آن دست نخود های وارداتی به بازار داخلی ایران است که برای خرید و فروش عمده آن، افراد می توانند مراکز فروش مستقیم و بی واسطه را انتخاب کنند.

وقتی صحبت از نخود وارداتی در ایران می شود، نخود هندی از نظر کیفیت در سطح خوب و قابل قبولی قرار داشته و افراد می توانند برای خرید عمده نخود با قیمتی مناسب، از مراکز فروش عمده، اقدام به خرید نخود وارداتی هندی کنند.

ویژگی شاخص نخود هندی درشت بودن و قیمت مناسب آن است. اما واردات این محصول به کشور به خصوص در سال های اخیر نسبت به دیگر نخودهای وارداتی کمتر است.

فروش عمده نخود

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید نخود در همدان

مرکز خرید نخود در همدان

مرکز خرید نخود در همدان کجاست؟ مراکز خرید انواع حبوبات از جمله نخود های مرغوب …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا